Gürbüz; “Alnımızın akıyla millete hizmete devam diyoruz”

Kesin olmayan sonuçlara göre seçimler AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanırken, AK Parti Batman Milletvekili Adayı Av. Adile Gürbüz bir teşekkür mesajı yayımladı. 

Açıklamada herkese teşekkür eden Gürbüz; “Sayın Genel Başkanımız ve Başbakan'ımız Ahmet Davutoğlu liderliğinde AK Parti'ye inanan ve güvenen milyonlarca insana teşekkür ediyorum. Kesin olmayan sonuçlara göre 317 milletvekili ile alnımızın akıyla millete hizmet yoluna devam diyoruz.

AK Parti'ye oy veren her bir seçmen kendisi, ailesi, şehri ve ülkesi için barışı kardeşliği seçti. AK Parti'nin bu zaferi Suriye'de, Irak'da, Mısır'da, Filistin'de, Balkan'larda, Afrika'da ve mazlumların olduğu tüm coğrafyalarda sevinçle karşılandı.

Batman AK Parti Milletvekili adaylığını ikinci defa bana yaşatan herkese şükranlarımı sunuyorum. Benimle birlikte gecesini gündüzüne katanlara, değerli aday arkadaşlarıma, İl Başkanım ve teşkilatına, SKM'de görev alanlara, sandık Başkan'larına sandık görevlilerine, müşahitlerimize, başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm kamu görevlilerine, değerli basın mensubu çalışanlarına huzurlu ve güvenli bir seçim için halka hizmet ettikleri için teşekkür ediyorum.

Ümmet bilinciyle hareket edip, Türkiye'nin birlik ve beraberliğinden yana tavır sergileyen diğer partilerden olup 1 Kasım seçimlerinde ülke genelinde AK Parti'ye destek veren tüm seçmenlere ayrıca teşekkür ediyorum.

AK Parti'nin kazandığı bu zafer bize oy veren veya oy vermeyen her bir vatandaşımızın, bize sığınan milyonlarca sığınmacının barış, özgürlük, kardeşçe yaşamasının teminatı olacaktır.

Batman'da AK Parti milletvekili seçilen hayırlı hizmetler sunacağına inandığım kıymetli Ataullah Hamidi'yi tebrik ederim. Yine 2002'den bu yana Batman'a hizmet etmiş AK Parti Batman milletvekillerimize teşekkür ederim. HDP’den seçilen milletvekillerini de tebrik eder, hayırlı çalışmalar dilerim.

Son olarak şunu bilmenizi isterim ki Milletvekili seçilsem de seçilmesem de Ülkemize, partimize ve Batman halkına hizmet için yanınızda olmaya devam edeceğim. Allah yar ve yardımcınız olsun.” Şeklinde konuştu.

Foto Galeri