“AK Parti Kazanırsa Millet Kazanır”

AK Parti Batman Milletvekili adayı Av. Adile Gürbüz, seçimin son gününde dahi çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Seçim çalışmaları son günde ara vermeyen, ev ve esnaf ziyaretlerine devam eden Av. Adile Gürbüz, vatandaşların istek ve temennilerini dinleyerek 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimi için destek istedi. Gürbüz, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan esnafa ve gençlere yönelik vaatlerini anlattı.

Ziyaretlerinde 1 Kasım seçimlerinin öneminde değinen Adile Gürbüz, Türk siyasi tarihinde koalisyon hükümetlerinin ülkeye hiçbir kazanımının olmadığını, bu vesile ile tek parti iktidarlarının her zaman başarı grafiği yakaladığını hatırlattı. Koalisyonun hükümetinin devlete ve millete büyük zarar verdiğini dile getiren Gürbüz, “Bu açıdan 1 Kasım seçimleri önem arz etmektedir. İnşallah halkımızın tercihiyle AK Partimiz yine tek başına iktidar olarak halkına hizmet etmeye devam edecektir.”dedi

AK Parti kazanırsa Millet kazanır.

AK Parti kazanırsa Millet kazanır diyen Gürbüz, “Duygularımızı, düşüncelerimizi, isteklerimizi hayatımızın her alanında dile getirdik, fakat bu isteklerimizin hayata geçmesi ve bir anlam kazanması için oy kullanmamız gerektiğini unutmamalıyız. Siyasi partilerin ve adayların seçmensiz bir anlamı olmadığını ancak birlik ve beraberlik içerisindeyken hedeflerimizi hayata geçirebileceğimizi bilmeliyiz. Seçmenimizin kullanacağı her oy hem kendi hayatı hem ülkemizin geleceği için verilecek kararlarda etkili olacaktır. Bir atasözümüzde "Bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır.” denilmiştir. Birlik, beraberlik ve refahımızın artmasını dilediğimiz yarınlarımız için tüm Batmanlıların 1 Kasım Pazar günü sandığa giderek oy kullanmalarını önemle rica ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Foto Galeri